Перегляди: 208901
Сьогодні: 113
Партнери
NASU UzhNU ISP BITP
Бібліотека

Бібліотеку ІЕФ НАН України було створено на базі фондів (переважно наукових монографій та журналів) бібліотек відділів фотоядерних процесів Інституту ядерних досліджень АН УРСР (1969 р.) та теорії адронів Інституту теоретичної фізики АН УРСР (1970 р.), які стали тим фундаментом, на основі якого зусиллями засновника ужгородської наукової школи в галузі атомної фізики та фізичної електроніки професора Івана Прохоровича Запісочного у 1979 році було створено Ужгородське відділення ІЯД АН УРСР.

У 1986 році до Ужгородського відділення Інституту ядерних досліджень АН УРСР було приєднано Лабораторію монокристалів Мінхімпрому СРСР. Відповідно бібліотечний фонд відділення суттєво поповнився науковою та науково-технічною літературою з бібліотеки цієї лабораторії.

При відкритті Інституту електронної фізики НАН України у 1992 році, саме ця бібліотека стала науковою бібліотекою новоствореного Інституту.

На сьогодні фонд бібліотеки універсальний та багатогалузевий. Він нараховує близько 10000 примірних видань. Для зручності користування фондом створено каталоги:

- алфавітний;

- електронний – 9935 записів.

Особливістю комплектування фонду бібліотеки є його поповнення документами, що забезпечують науково-дослідницьку та науково-педагогічну діяльність Інституту. У фонді зберігаються друковані видання з галузей фізики, математики, хімії, історії і філософії, а також довідкова та художня література.

На політику формування фондів бібліотеки сьогодні впливає не тільки скорочення асигнувань науковим установам, а й такі фактори, як інфляція і пов’язане з нею зростання цін на твори друку.

На даний час головним джерелом комплектуванння фонду бібліотеки є отримана безоплатно література, подарована авторами, представниками різних наукових установ і закладів вищої освіти та спонсорами.

Завідувач бібліотекою: Світлична Людмила Василівна.

Бібліотека працює: понеділок-четвер з 8:30 до 14:00.

Copyright © 2019 Institute of Electron Physics. National academy of sciences of Ukraine. All rights reserved. Designed by Robert.