Підсумки конференції

Міжнародна наукова конференція молодих вчених і аспірантів “ІЕФ’2013” проходила в Інституті електронної фізики НАН України з 20 по 23 травня. Відкривав конференцію директор Інституту електронної фізики, академік НАН України Шпеник Отто Бартоломійович.

Цього року в роботі конференції прийняли участь молоді вчені з Росії, Білорусії, Словаччини, Угорщини, України загальною чисельністю 97 чоловік. На засіданнях було проголошено 108 усних доповідей, з яких 4 запрошені.

Серед найбільш активних закладів, що прийняли участь в роботі конференції, можна виділити: Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна (м. Харків), Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка (м. Київ), Інститут ядерних досліджень НАН України (м. Київ), Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (м. Київ), Львівський національний університет ім. І. Франка (м. Львів), Інститут фізики НАН України (м. Київ), Ужгородський національний університет (м. Ужгород), Інститут електронної фізики НАН України (м. Ужгород).

Опубліковано збірник тез доповідей конференції "ІЕФ'2013", який включає 170 наукових робіт.

За результатами роботи конференції були відібрані кращі доповіді молодих вчених. 23 травня під час урочистого закриття конференції за кращі виступи на "ІЕФ'2013" призами та дипломами нагороджено наступних учасників:

Диплом першого ступеня Віктор Яковенко Інститут ядерних досліджень НАН України, Київ
Диплом другого ступеня Олексій Баканов Санкт-Петербургский национальный исследовательский университет информационных технологий, механики и оптики, Санкт-Петербург
Олег Недибалюк Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Київ
Диплом третього ступеня Валентина Мокіна Інститут ядерних досліджень НАН України, Київ
Ксенія Гаснікова Об'єднаний інститут ядерних досліджень, Дубна
Вікторія Роман Інститут електронної фізики НАН України, Ужгород

За активну участь в роботі конференції також нагороджено грамотами:

Анастасія Четверкіна Московський державний університет ім. М.В. Ломоносова, Москва
Ніна Крилова Білоруський державний університет, Мінськ
Михайло Блецкан Ужгородський національний університет, Ужгород
Марія Мигович Інститут електронної фізики НАН України, Ужгород
Тетяна Ковалінська Інститут ядерних досліджень НАН України, Київ
Ніна Гамаюнова Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна, Харків
Тетяна Горбачова Інститут сцинтиляційних матеріалів НАН України, Харків

Восени 2013 року буде видано тематичний номер журналу "Науковий вісник Ужгородського університету. Серія фізика", в якому будуть опубліковані матеріали конференції "ІЕФ'2013".

З фоторепортажем конференції можна ознайомитись в нашій фотогалереї. Щиросердечно сподіваємось, що всім учасникам сподобалась конференція і розраховуємо на зустріч на черговій міжнародній конференції молодих вчених і аспірантів в 2015 році.

До зустрічі на ІЕФ-2015!

З повагою,
голова Оргкомітету

Кленівський МиронP.S. Зауваження та пропозиції з приводу організації конференції просимо висилати на електрону адресу оргкомітету. Будемо вдячні всім за сприяння у розвитку конференції.