Підсумки конференції

Міжнародна наукова конференція молодих вчених і аспірантів “ІЕФ’2015” проходила в Інституті електронної фізики НАН України з 18 по 22 травня. Відкривав конференцію директор Інституту електронної фізики, академік НАН України Шпеник Отто Бартоломійович.

Цього року в роботі конференції прийняли участь молоді вчені з Чехії, Угорщини, України загальною чисельністю 93 чоловік. На засіданнях було проголошено 89 усних доповідей, з яких чотири запрошені.

Серед найбільш активних закладів, що прийняли участь у роботі конференції, можна виділити: Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна (м. Харків), Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка (м. Київ), Інститут ядерних досліджень НАН України (м. Київ), Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (м. Київ), Львівський національний університет ім. І. Франка (м. Львів), Інститут електронної фізики НАН України (м. Ужгород), Ужгородський національний університет (м. Ужгород),.

Опубліковано збірник матеріалів конференції "ІЕФ'2015", який включає 137 наукових робіт.

За результатами роботи конференції були відібрані кращі доповіді молодих вчених. 21 травня під час урочистого закриття конференції за кращі виступи на "ІЕФ'2015" призами та дипломами нагороджено наступних учасників:

Диплом першого ступеня Михайло Блецкан Ужгородський національний університет, Ужгород
Диплом другого ступеня Шандор Демеш Інститут електронної фізики НАН України, Ужгород
Володимир Леонов Інститут теоретичної фізики імені М.М. Боголюбова НАН України, Київ
Диплом третього ступеня Stepan Foral Brno University of Technology, Czech Republic
Олександр Лісунов Фізико-технічний інститут низьких температур імені Б.І. Вєркина НАН України, Харків
Анастасія Золотарьова Інститут ядерних досліджень НАН України, Київ

Щиросердечно сподіваємось, що всім учасникам сподобалась конференція і розраховуємо на зустріч на черговій міжнародній конференції молодих вчених і аспірантів у 2017 році.

До зустрічі на ІЕФ-2017!

З повагою,
голова Оргкомітету
Констянтин Попович
P.S. Зауваження та пропозиції з приводу організації конференції просимо надсилати на електрону адресу оргкомітету. Будемо вдячні всім за сприяння у розвитку конференції.